Zamknij

Zostawił ją z trójką dzieci. Teraz cały świat huczy od tego, z kim wziął ślub

20.10.2021 17:59
Hulk i Camila Angelo
fot. Instagram/Camila Angelo

Hulk ogłosił kilka tygodni temu, że wraz ze swoją nową małżonką, Camilą Angelo, spodziewają się pierwszego dziecka. Jego była żona, a zarazem... ciocia Camili nie przebierała w słowach, komentując na Instagramie te wieści.

  1. Hulk zostawił żonę z trójką dzieci. Teraz znowu jest na językach całego świata
  2. Iran Angelo: "Gdy Hulk zostawił mnie dla mojej siostrzenicy, poczułam się, jakby ktoś zakopał mnie żywcem"

Jakiś czas temu na świecie zrobiło się głośno o tym, że słynny brazylijski piłkarz Hulk zdecydował się zostawić swoją żonę, Iran Angelo, wraz z trójką dzieci, dla jej siostrzenicy, Camili.

Była małżonka przez długi czas nie mogła się pogodzić z decyzją obecnego zawodnika Atletico Mineiro, a teraz, gdy para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka, ponownie zaatakowała 35-latka w długim wpisie na Instagramie.

Hulk zostawił żonę z trójką dzieci. Teraz znowu jest na językach całego świata

"Kłamstwa i nielojalność są jak noże. Przecinają nasze ciało, sprawiają, że krwawimy, wysychamy, trochę umieramy w środku. Dla tych, którzy idą przez życie z Bogiem, to umieranie oznacza odrodzenie" - zaczęła Iran.

Później dodała, że "odradza się z każdym rozczarowaniem i każdym zdemaskowanym kłamstwem", ponieważ "Jezus uczynił ją silną".

Iran Angelo: "Gdy Hulk zostawił mnie dla mojej siostrzenicy, poczułam się, jakby ktoś zakopał mnie żywcem"

Iran ma trójkę dzieci z Hulkiem. Widać, że to, iż porzucił ją dla rok młodszej siostrzenicy, jest dla niej bardzo bolesne.

"Tylko czas potrafi demaskować pozory, ujawniać kłamstwa i pokazywać czyjś prawdziwy charakter" - skomentowała Iran i zakończyła stwierdzeniem, że po tym, jak ją porzucił, by być z Camilą, poczuła się tak, jakby ktoś "zakopał ją żywcem".

RadioZET.pl