FC Barcelona twierdzi, że porozumiała się z gwiazdorem ws. nowego kontraktu. Ten...zaprzecza

Mikołaj Pietraszewski
06.09.2017 19:31
Barcelona
fot. East News

Władze FC Barcelony po raz kolejny się kompromitują. Tym razem prezes klubu, Josep Maria Bartomeu, ogłosił w mediach, że kierownictwo doszło do porozumienia z Andresem Iniestą ws. nowej umowy. Problem w tym, że sam zainteresowany dementuje te pogłoski.

Kontrakt Iniesty z katalońskim klubem wygasa z końcem obecnego sezonu. Władze "Blaugrany" od dłuższego czasu próbują zatrzymać jednego ze swych najważniejszych zawodników.

- Zawarliśmy wstępne porozumienie. Chcemy związać się z Iniestą umową, która będzie przedłużana z roku na rok w zależności od tego, ile meczów rozegra. On powinien przejść na emeryturę w Barcelonie - oznajmił w jednym z wywiadów, cytowanych przez portal sport.pl prezes klubu Josep Maria Bartomeu.

Zobacz także

Jedyne, co się w tej całej sprawie nie zgadza, to...stanowisko hiszpańskiego pomocnika. Miał on, indagowany przez dziennikarzy podczas ostatniego zgrupowania kadry, zdecydowanie zaprzeczyć tym informacjom.

Jest to kolejna kompromitacja i dowód wysokiego poziomu dezinformacji w szeregach wicemistrza Hiszpanii. Wcześniej władze Barcelony z dumą ogłaszały, że podpiszą nową umowę z Leo Messim, lecz Argentyńczyk także zaprzeczył, aby jakiekolwiek porozumienie zostało już osiągnięte.

Zobacz także

RadioZET.pl/sport.pl/MP