Zamknij

Hiszpania - Anglia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz w TV, online?

Weronika Domoradzka
15.10.2018 10:51
Hiszpania - Anglia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz w TV, online?

Gdzie oglądać mecz Hiszpania - Anglia? Na żywo piłkarskie spotkanie będzie można obejrzeć w poniedziałek, 15 października. Nadchodzące starcie będzie drugim meczem, które drużyny rozegrają ze sobą w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Sprawdzamy informacje o streamie Hiszpania - Anglia online oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Hiszpania - Anglia, Liga Narodów 2018: na żywo. Gdzie oglądać piłkarski pojedynek? O której godzinie transmisja w telewizji? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Francja - Niemcy: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie oglądać mecz? «

Hiszpania - Anglia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz w TV?

Transmisja meczu Hiszpania - Anglia dostępna będzie w telewizji na kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport. Mecz Hiszpania - Anglia na żywo będzie można obejrzeć w poniedziałek, 15 października. Początek rywalizacji o godzinie 20:45. Z kolei studio w Polsat Sport wystartuje o 18:00. 

Mecz Hiszpania - Anglia niewątpliwie wywoła wiele emocji. Faworytem spotkania jest hiszpańska drużyna, która w Lidze Narodów UEFA 2018 radzi sobie doskonale. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa - z Anglią (2:1) oraz z Chorwacją (6:0). Z kolei zespół z Anglii do tej pory przegrał z Hiszpanią (1:2), a następnie zremisował z Chorwacją (0:0).

Mecz Hiszpania - Anglia: online. Gdzie stream w internecie?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami. Przewidziana jest transmisja wieczornego pojedynku online. Mecz Hiszpania - Anglia będzie można obejrzeć bezpłatnie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. 

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW