Aubameyang, Oezil i inne gwiazdy Arsenalu na hucznej imprezie. Morze wódki i gaz rozweselający [WIDEO]

Maciej Walasek
07.12.2018 13:31
Aubameyang i Oezil
fot. Mark Pain/Press Association/East News

Pierre-Emerick Aubameyang, Mesuti Oezil, Alexander Lacazette oraz inni piłkarze Arsenalu Londyn wzięli udział w hucznej imprezie przed nowym sezonem. Nagrania opublikował magazyn „The Sun”.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku    

- Szokujące sceny na dzikiej imprezie z szampanem i wódką – relacjonuje brytyjski dziennik. Poza wspomnianymi piłkarzami na materiale można dostrzec również Mchitarjana i Mustafiego. Na załączonym nagraniu widzimy, jak zawodnicy wciągają z balona tlenek diazotu. Kilku wygląda tak, jakby kompletnie traciło świadomość.

Zobacz także

 – Gdyby kibice i trener widzieli to na żywo, byliby w szoku. Wraz z kolejnymi drinkami robiło się coraz głośniej. Niektórzy opuścili lokal wraz z dziewczynami do towarzystwa ok. 4 nad ranem – pisze magazyn.

Impreza odbyła się w sierpniu na kilka dni przed startem nowego sezonu. „The Sun” podaje, że zawodnicy pozostawiali w klubie od 25 do 30 tysięcy funtów.

Huczna impreza Arsenalu: Komentarz klubu

Władze klubu występującego w angielskiej ekstraklasie zapowiedziały, że nie zostawią sprawy bez reakcji.

- Porozmawiamy z zawodnikami o tym incydencie. Przypomnimy im o odpowiedzialności, jaka na nich ciąży jako reprezentantach naszego klubu - zapewniono w komunikacie.

RadioZET.pl/thesun.co.uk, PAP/MW