Zamknij

Guilherme nie przedłuży kontraktu z Legią Warszawa

Maciej Walasek
08.12.2017 13:31
Guilherme
fot. PAP

Pomocnik Legii Warszawa Brazylijczyk Guilherme oficjalnie potwierdził, że nie przedłuży wygasającego z końcem grudnia kontraktu z klubem - poinformowano na oficjalnej stronie klubu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- W ciągu kilku ostatnich miesięcy podjęliśmy wiele działań i w naszym przekonaniu zrobiliśmy wszystko, aby doprowadzić do przedłużenia kontraktu z Guilherme, którego bardzo cenimy. Szanujemy jednocześnie jego decyzję i rozumiemy, że ma oferty, które na obecnym etapie kariery, z różnych względów, może traktować jako życiową szansę - powiedział dyrektor techniczny klubu Ivan Kepcija.

Zobacz także

Przedstawiciel klubu powiedział, że wszyscy doceniają to, co Gui zrobił dla Legii, jego pasję i zaangażowanie, które prezentował jako legionista.

Zagłosuj

Jak brak Guilherme wpłynie na formę Legii Warszawa?

Liczba głosów:

- Będzie nam go oczywiście brakowało, ale chcemy wyraźnie podkreślić, że jego odejście nie wpłynie w żaden sposób na nasze sportowe cele, które będziemy konsekwentnie realizować - dodał Kepcija.

Guilherme pierwszy mecz przy Łazienkowskiej 3 rozegrał 14 lutego 2014 roku. Od tamtej pory wystąpił w 147 spotkaniach, zdobywając 19 bramek. W Legii będzie miał jeszcze okazję wystąpić w trzech meczach.

RadioZET.pl/PAP/mw