Zamknij

Oficjalnie: Grzegorz Krychowiak zagra w Premier League!

Krzysztof Sobczak
30.08.2017 19:47
Grzegorz Krychowiak
fot. WBA

Nadchodzą lepsze czasy dla Grzegorza Krychowiaka? Na to wygląda. W przedostatnim dniu okienka transferowego Polak przeniósł się z Paris Saint-Germain do West Bromwich Albion na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Od rana "Krycha" przechodził testy medyczne w piątej obecnie drużynie Premier League, po których podpisal kontrakt. W umowie nie ma zapisu o opcji pierwokupu.

Zobacz także

- Miałem wiele ofert z Włoch i z Hiszpanii, ale wybrałem ambitny klub ze świetną atmosferą - powiedział reprezentant Polski cytowany przez oficjalną stronę angielskiego klubu.

- To fantastyczny transfer, jesteśmy szczęśliwi, że udało się sfinalizować to wypożyczenie - przyznał szef WBA, John Williams. - On ma imponującą reputację i wspaniałe CV z dwoma tytułami w Lidze Europy. To najlepiej oddaje jego umiejętności - dodał.

Grzegorz Krychowiak nie miał szans na grę w PSG, natomiast w WBA powinien otrzymywać więcej okazji do pokazania swojej wartości. To doskonała informacja dla reprezentacji Polski - zamiast przygotowywać się teraz z kolegami do spotkań eliminacji mistrzostw świata z Danią i z Kazachstanem, pomocnik musiał walczyć o powrót do regularnej gry. Teraz powinno być mu łatwiej wrócić do drużyny narodowej.

RadioZET.pl/WBA/KS