Grzegorz Krychowiak bohaterem Lokomotiwu. Polak z golem w ostatniej minucie meczu [WIDEO]

03.08.2019 19:43
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak został bohaterem meczu Lokomotiwu z Samarą. Reprezentant Polski zdobył zwycięską bramkę na wagę trzech punktów. Dodatkowo Maciej Rybus popisał się asystą przy poprzedniej bramce.

Grzegorz Krychowiak znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Wszystko zaczęło się w ostatniej minucie meczu, gdy rajd prawą stroną urządził sobie Rifat Zamaletdinow. Zawodnik wbiegł w pole karne i strzelił z ostrego kąta. Jego uderzenie obronił bramkarz Samary, ale ta poleciała w powietrze. Krychowiak nie powtórzył zachowania obrońcy i nie skoczył do futbolówki. Ostatecznie wykorzystał błąd rywala i cierpliwie czekając, skierował piłkę głową do bramki.

Finalnie Lokomotiw wygrał z Samarą 2:1. Jednak popis Krychowiaka to nie był jedyny polski akcent w tym spotkaniu. Przy pierwszej bramce Fiodora Smołowa asystę zaliczył Maciej Rybus.