Porażka Lokomotiwu Moskwa, czerwona kartka Krychowiaka

24.10.2020 21:31
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak został ukarany czerwoną kartką w meczu z Rotorem Wołgograd w 12. kolejce ligi rosyjskiej. Reprezentant Polski musiał opuścić boisko w doliczonym czasie gry. Lokomotiw przegrał z rywalami 1:2.

Grzegorz Krychowiak w meczu z Rotorem Wołgograd obejrzał dwie żółte kartki. Pierwszą z nich zobaczył już po kwadransie gry, a po raz drugi w doliczonym czasie drugiej połowy (95. minuta). Lokomotiw przegrał z Rotorem 1:2. W 19. minucie wynik dla gości otworzył Flamarion Junior dobijając swój strzał z rzutu karnego, a drugą bramkę w 57. minucie strzelił Anders Ponce. Honorowe trafienie dla Lokomotiwu zdobył Dmitrij Rybczynskij, który wcześniej doprowadził do stanu 1:1.

Cały mecz w ekipie gospodarzy rozegrał Maciej Rybus.

Lokomotiw Moskwa: Czerwona kartka Krychowiaka

Wcześniej w sobotę gola dla Dynama Moskwa, swojego pierwszego w sezonie, zdobył Sebastian Szymański. Stołeczna drużyna pokonała u siebie PFK Soczi 3:1. Reprezentant Polski grał do 84. minuty.

Grzegorz Krychowiak rozegrał w tym sezonie dziewięć meczów ligowych, w których zdobył dwie bramki. Dodatkowo pomocnik reprezentacji Polski ma na koncie po jednym występie w Lidze Mistrzów i Superpucharze Rosji.

W tabeli Lokomotiw ma 21 punktów i zajmuje czwarte miejsce, a Dynamo (20) jest piąte.