Angielski dziennikarz: w szatni WBA śmieją się z Grzegorza Krychowiaka

Maciej Walasek
03.03.2018 19:02
Grzegorz Krychowiak
fot. WBA

Paul Suart zdradził tajemnice z szatni West Bromwich Albion. Jak ujawnił dziennikarz, w szatni angielskiego zespołu głównym tematem do żartów jest styl Grzegorza Krychowiaka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Grzegorz Krychowiak musiał opuścić szeregi PSG, ponieważ w stolicy Paryża miał problemy z załapaniem się do szerokiej kadry meczowej. Ostatecznie trafił do WBA, dzięki którym miał zacząć grać regularnie. Jednak i w Premier League nie jest kolorowo.

- Wiem, że jego styl jest do tej pory jednym z głównych tematów do żartów w szatni – przyznał Paul Suart. - Polak jednak znosi to bardzo dobrze. Grzegorz sprawia u innych raczej wrażenie uprzejmego dżentelmena niż zadufanego bufona. Mimo iż z pewnością jego życie towarzyskie jest na kompletnie innym poziomie niż reszty zespołu.

Zagłosuj

Czy Grzegorz Krychowiak ma szansę na grę w czołowym angielskim klubie?

Liczba głosów:

Według dziennikarza jest to wywołane zazdrością innych zawodników, którzy nie mają tak wysokich ambicji, co polski piłkarz.

- Prawdopodobnie nikt z obecnej kadry nie zagra nigdy dla tak wielkiego klubu jak Paris Saint-Germain albo nie będzie miał tak uroczej partnerki u boku. Ambicje Polaka po prostu sięgają zdecydowanie wyżej niż te jego kolegów z drużyny – mówił dziennikarz Birmingham Mail.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Suart uważa, że Polak nie wykazuje umiejętności, dzięki którym mógłby trafić do jednego z czołowych zespołów angielskiej ekstraklasy.

- Jeśli mowa o Anglii, to bardziej widzę Grzegorza w bogatych zespołach środka tabeli. Dajmy na to West Ham United albo Bournemouth, które stać na jego tygodniówkę, a całkiem udany sezon na wyspach jest dobrym początkiem do ewentualnych negocjacji.

- Z pewnością bitwa o podpis Polaka, biorąc pod uwagę jego ewentualny występ na mundialu, będzie latem wyjątkowo interesująca – zakończył.

RadioZET.pl/sport.pl/MW