Zamknij

Grzegorz Krychowiak zniesmaczony zachowaniem kolegów z reprezentacji

15.04.2021 12:59
Grzegorz Krychowiak
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Grzegorz Krychowiak nie pozostawił suchej nitki na kilku kolegach z reprezentacji Polski. Zawodnik Lokomotiwu Moskwa w rozmowie z TVP Sport zdradził, że po meczu z Anglią w el. MŚ 2022, był niezadowolony z postawy kilku piłkarzy.

Grzegorz Krychowiak był jednym z kluczowych graczy w kadrze Paulo Sousy w pierwszych meczach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. W marcowych spotkaniach 31-latek spisywał się dużo lepiej niż w ubiegłorocznych występach w Lidze Narodów.

Mimo to biało-czerwoni zremisowali z Węgrami 3:3, pokonali Andorę 4:0  i przegrali z Anglią 1:2. Zawodnik Lokomotiwu w wywiadzie dla TVP Sport wrócił do tego ostatniego pojedynku. Pomocnik ujawnił, że był zły na kilku kolegów, którzy po końcowym gwizdku byli zadowoleni z tego meczu.

Grzegorz Krychowiak uderza w kolegów z reprezentacji Polski

- Nie chcę wracać do czasów sprzed kilku lat, kiedy cieszyliśmy się, że zagraliśmy ładny mecz i przegraliśmy. To nic nie daje. To samo odczułem po porażce z Anglią – że część zawodników była zadowolona, że fajnie zagraliśmy, itd. ale nic nie zdobyliśmy! Najważniejsze jest, żebyśmy wygrywali – grzmiał Krychowiak.

Reprezentant Polski zaznaczył, że nie zamierza czekać do ostatniej chwili w sprawie nowego kontraktu. Aktualna umowa z Lokomotiwem będzie obowiązywać jeszcze przez rok.

Kiedy następne mecze reprezentacji Polski w el. MŚ 2022? [TERMINARZ]

- Wszystko jest możliwe. Jeśli będzie jakaś ciekawa propozycja, która będzie mnie interesowała, to oczywiście się zastanowię, przeanalizuję i podejmę najlepszą decyzję z możliwych – tłumaczył.

Kolejne zgrupowanie biało-czerwonych zaplanowano pod koniec maja. Wówczas Polacy, przygotowując się do Euro 2020, zagrają dwa towarzyskie mecze: z Rosją i Islandią.

RadioZET.pl