Zamknij

Grzegorz Krychowiak podjął decyzję ws. przyszłości. Wróci do Rosji?

Maciej Walasek
18.05.2022 15:00
Grzegorz Krychowiak
fot. ADAM JASTRZĘBOWSKI/Polska Press/East News

Grzegorz Krychowiak po ostatnim meczu sezonu z AEK Ateny pożegnał się z greckim klubem. "Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy" - napisał na Instagramie.

Grzegorz Krychowiak nie przedłuży kontraktu z AEK Ateny i wkrótce poszuka nowego klubu. Przypomnijmy, że reprezentant Polski po rosyjskiej napaści na Ukrainę zamienił Krasnodar na Grecję na zasadzie wypożyczenia. Mimo że Grecy chcieli zatrzymać u siebie pomocnika, ten jednym wpisem w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że chce poszukać innych wyzwań. Po rozegraniu ostatniego meczu z Olympiakosem (2:3), piłkarz pożegnał się z kibicami.

"Piękniejsza niż greckie zabytki jest tylko grecka gościnność, bardzo dziękuję za fantastyczne przyjęcie niesamowitym kibicom i piękny czas spędzony w Grecji, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy" - napisał.

Grzegorz Krychowiak odchodzi z AEK Ateny

Ostatecznie Krychowiak rozegrał dziewięć meczów w ekipie AEK Ateny, zdobywając dwie bramki i notując dwie asysty. Jednak co dalej czeka 32-latka? Na pewno będzie musiał wrócić do Rosji, aby negocjować z Krasnodarem przedwczesne rozwiązanie umowy lub następne wypożyczenie.

Przypomnijmy, że Czesław Michniewicz zwolnił kadrowicza z rewanżowego meczu Ligi Narodów przeciwko Belgii, który zaplanowano 14 czerwca. Wówczas Krychowiak ma rozpocząć rozmowy z rosyjskim klubem.

RadioZET.pl