Krychowiak przyjął wyzwanie Bońka. "Musi prezes wiedzieć, że rozmiar ma znaczenie"

26.03.2020 12:12
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak odpowiedział na wyzwanie w żonglowaniu piłką rzucone przez Zbigniewa Bońka, lecz zrobił to w nieoczekiwany przez wszystkich sposób. "Musi Pan Prezes wiedzieć, ze rozmiar w życiu ma znaczenie" - zażartował pomocnik reprezentacji Polski w poście na Twitterze. Zobacz WIDEO odpowiedzi Krychowiaka na challenge Bońka!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

W czasach pandemii koronawirusa piłkarze reprezentacji Polski zmuszeni są do siedzenia w domach. Wielu z nich udostępnia na swoich profilach w mediach społecznościowych jak radzi sobie z nudą, co zdecydował się powtórzyć także prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Grzegorz Krychowiak odpowiedział na wyzwanie Zbigniewa Bońka [WIDEO]

"Oprócz pracy, mały relaks: spróbujcie prawa - lewa, dwa razy prawa - dwa razy lewa i tak aż do pięć - pięć!" - napisał na Twitterze Boniek i dodał wideo, na którym sam wykonuje owe zadanie.

Do tzw. "challenge'u" prezes PZPN-u nominował Grzegorza Krychowiaka. "Dawaj!" - napisał do pomocnika reprezentacji Polski. Odpowiedź piłkarza Lokomotiwu Moskwa nadeszła bardzo szybko.

"Musi Pan Prezes wiedzieć, że rozmiar w życiu ma znaczenie" - zażartował w odpowiedzi popularny "Krycha" i dodał do swojego wpisu nagranie, na którym żongluje... dużą piłką plażową.

RadioZET.pl/Twitter/GrzegKrychowiak, BoniekZibi