Nikt nie chce Grzegorza Krychowiaka. Francuzi wycenili Polaka

Maciej Walasek
28.04.2018 10:50
Grzegorz Krychowiak
fot. East News

Najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu Grzegorz Krychowiak wróci do PSG. Jednak Polak nie jest brany pod uwagę w kontekście budowania przyszłości klubu. Tamtejsze media wyceniły wartość piłkarza na kwotę 10 milionów euro.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pod koniec sierpnia 2017 roku Krychowiak został wypożyczony na rok do angielskiej drużyny West Bromwich Albion. Kiedy wydawało się, że 28-latek odbuduje swoją formę w Premier League, zespół niechętnie stawiał na reprezentanta Polski. Zarząd klubu bardziej koncentruje się na budowaniu ekipy, która w przyszłym sezonie najprawdopodobniej spadnie do The Championship.

Zobacz także

Po mistrzostwach świata w Rosji Krychowiak wróci do Paris Saint Germain. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że polski zawodnik zostanie sprzedany. Włodarze PSG po ogromnych transferach w zeszłym roku muszą pilnować finansowe fair play, a były piłkarz Sevilii otrzymuje spore wynagrodzenie.

Zagłosuj

Czy Grzegorz Krychowiak zostanie w PSG w przyszłym sezonie?

Liczba głosów:

Bardziej realnym posunięciem jest kolejne wypożyczenie 28-latka do jednego z zespołów z ligi włoskiej lub hiszpańskiej, które były zainteresowane Polakiem. Jednak po nieudanym sezonie w West Bromwich Albion, Krychowiak może mieć problem ze znalezieniem dobrego klubu. Jego ostatnią deską ratunku będzie dobry występ na mistrzostwach świata w Rosji.

Na tę chwilę francuskie media oszacowały wartość Polaka. Ich zdaniem PSG może zarobić na nim około 10 milionów euro.

Grzegorz Krychowiak trafił do PSG latem 2016 roku. Klub z Paryża zapłacił za niego 30 milionów euro.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW