Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nikt nie chce Grzegorza Krychowiaka. Francuzi wycenili Polaka

28.04.2018 10:50
sport

Najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu Grzegorz Krychowiak wróci do PSG. Jednak Polak nie jest brany pod uwagę w kontekście budowania przyszłości klubu. Tamtejsze media wyceniły wartość piłkarza na kwotę 10 milionów euro.

Grzegorz Krychowiak fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pod koniec sierpnia 2017 roku Krychowiak został wypożyczony na rok do angielskiej drużyny West Bromwich Albion. Kiedy wydawało się, że 28-latek odbuduje swoją formę w Premier League, zespół niechętnie stawiał na reprezentanta Polski. Zarząd klubu bardziej koncentruje się na budowaniu ekipy, która w przyszłym sezonie najprawdopodobniej spadnie do The Championship.

Po mistrzostwach świata w Rosji Krychowiak wróci do Paris Saint Germain. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że polski zawodnik zostanie sprzedany. Włodarze PSG po ogromnych transferach w zeszłym roku muszą pilnować finansowe fair play, a były piłkarz Sevilii otrzymuje spore wynagrodzenie.

Zagłosuj

Czy Grzegorz Krychowiak zostanie w PSG w przyszłym sezonie?

Bardziej realnym posunięciem jest kolejne wypożyczenie 28-latka do jednego z zespołów z ligi włoskiej lub hiszpańskiej, które były zainteresowane Polakiem. Jednak po nieudanym sezonie w West Bromwich Albion, Krychowiak może mieć problem ze znalezieniem dobrego klubu. Jego ostatnią deską ratunku będzie dobry występ na mistrzostwach świata w Rosji.

Na tę chwilę francuskie media oszacowały wartość Polaka. Ich zdaniem PSG może zarobić na nim około 10 milionów euro.

Grzegorz Krychowiak trafił do PSG latem 2016 roku. Klub z Paryża zapłacił za niego 30 milionów euro.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń