Zamknij

Krychowiak zimą nie odejdzie z PSG? "Mamy oferty, ale..."

Krzysztof Sobczak
13.01.2017 13:55
Grzegorz Krychowiak
fot. EastNews

W rozmowie z francuskim portalem Footmercato.net brat Grzegorza Krychowiaka, Krzysztof, przyznał, że kilka klubów pytało o reprezentanta Polski, ale jest przekonany, że zimą "Krycha" nie odejdzie z PSG.

Zagłosuj

Czy Grzegorz Krychowiak powinien zimą odejść z PSG?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W środę pisaliśmy o sytuacji Grzegorza Krychowiaka w ekipie mistrza Francji i zainteresowaniu ze strony angielskich klubów. Polak - zdaniem mediów - mógłby już zimą trafić do Arsenalu bądź Manchesteru City, które szukają zastępstwa dla kontuzjowanych graczy. Wygląda jednak na to, że ewentualny transfer może dojść do skutku dopiero latem.

Zobacz także

- To nie jest idealny sezon, Grzegorz nie jest zadowolony, ale skupia się na pracy. Po zakończeniu sezonu usiądziemy z władzami PSG, by przedyskutować przyszłość, jakie mają wobec niego plany - przyznał brat reprezentanta Polski, Krzysztof.

Dodał, że kontaktowało się z nim kilka klubów, by zapytać o sytuację "Krychy", ale z oczywistych względów nie może wymienić ich nazw. - On chce grać, chce wiedzieć, że PSG wierzy w niego. Nie żałuje tego transferu. To wielki klub i wielka szansa, którą chce wykorzystać. Zagrał w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach, co nie jest porażającą liczbą, ale to normalne w takim klubie, gdzie jest ogromna rywalizacja - ocenił.

Jako przyczyny problemów z regularną grą Krzysztof Krychowiak wymienił długie Euro 2016, po którym piłkarz nie miał czasu, by wkomponować się w zgraną już ekipę.

Grzegorz Krychowiak przeszedł do PSG minionego lata za ok. 26 milionów euro. To czyni go drugim - po Arkadiuszu Miliku (32 mln euro) - najdroższym polskim piłkarzem w historii. Aktualnie leczy uraz kolana.

RadioZET.pl/sport.pl/KS