Zamknij

Grzegorz Krychowiak chce zostać w Lokomotiwie Moskwa

Krzysztof Sobczak
29.01.2019 16:00
Grzegorz Krychowiak chce zostać w Lokomotiwie Moskwa
fot. Facebook/Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak podjął kluczową decyzję w kwestii swojej przyszłości. Polski pomocnik zapowiedział, że po zakończeniu sezonu chciałby zostać w Lokomotiwie Moskwa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Krychowiak jest aktualnie wypożyczony do rosyjskiej drużyny z PSG, ale Lokomotiw ma obowiązek wykupienia Polaka, bo ten rozegrał więcej niż 10 spotkań. Zdaniem mediów, transakcja wyniesie 11 milionów euro.

Zobacz także

Krychowiak zostanie w Lokomotiwie?

To jednak nie zamykało sprawy, bo "Krycha" zastrzegł sobie w kontrakcie prawo do odmowy pozostania w tym zespole. Jak się jednak wydaje, reprezentant biało-czerwonych podjął już decyzję.

- Podoba mi się w Lokomotiwie. Mogę w nim jeszcze trochę pograć i na tym skorzystam. Atmosfera w zespole jest znakomita, piłkarze są znakomici, a klub co roku walczy o tytuł mistrzowski. Gram w podstawowym składzie i mam motywację, by się rozwijać. Czego chcieć więcej? - powiedział Krychowiak w rozmowie z rosyjskim "Sport Expressem".

Polak podkreślił, że coraz więcej rozumie po rosyjsku: - Powoli się uczę. Muszę rozumieć, co mówią moi koledzy.

Grzegorz Krychowiak rozegrał już w tym sezonie 24 mecze we wszystkich rozgrywkach. Na swoim koncie ma jednego gola i cztery asysty.

RadioZET.pl/sport.pl/KS