Trener WBA krytykuje Grzegorza Krychowiaka: powinien okazać szacunek

11.03.2018 11:09

Alan Pardew w gorzkich słowach wypowiedział się na temat Grzegorza Krychowiaka. W sobotnim meczu Polak zszedł z boiska w 59. minucie i nie podał ręki trenerowi, który o razu skomentował postawę piłkarza.

Grzegorz Krychowiak fot. EMPICS Sport EAST NEWS

Sytuacja West Bromwich Albion pogarsza się. Klub przegrał w sobotę na własnym stadionie z Leicester City 1:4. Podobnie ma się z Grzegorzem Krychowiakiem, który najwyraźniej również nie jest zadowolony z tego, co się aktualnie dzieje w zespole.

Podczas meczu Polak został zdjęty z boiska w 59. minucie. Schodząc nie podał ręki trenerowi, który nie akceptuje takiego zachowania. Wypowiedź szkoleniowca przytoczył na Twitterze Matt Wilson.

- Mam z tym problem, ponieważ go wspierałem, dawałem mu szansę gry i trzymałem na boisku, kiedy był w gorszej formie. A teraz on schodzi i nie chce uścisnąć mojej dłoni. Nie akceptuję tego. Powinien okazać szacunek – mówił Alan Pardew.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Przegrana z Leicester była szóstą przegraną z rzędu. W wyniku tego klub polskiego zawodnika zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i wygląda na to, że ich pozostanie w Premier League  jest coraz mniej prawdopodobne.