Grzegorz Krychowiak z pierwszym golem dla Krasnodaru. Trafił w Pucharze Rosji

22.09.2021 17:22
Grzegorz Krychowiak Gol Krasnodar Leningradets

Grzegorz Krychowiak po raz pierwszy trafił do siatki w barwach Krasnodaru. Reprezentant Polski w meczu z Leningradets wpisał się na listę strzelców w 85 minucie meczu. Polak był na boisku przez całe spotkanie, a do tego pełnił rolę kapitana swojego zespołu.

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę na 2:0. Polak wpisał się na listę strzelców 5 minut przed zakończeniem spotkania z FK Leningradets Leningradskaya Oblast, drużyną z drugiej ligi rosyjskiej. Mecz był rozgrywany w ramach Pucharu Rosji, a Krychowiak grał od pierwszej do ostatniej minuty, pełniąc w spotkaniu funkcję kapitana Krasnodaru.

Był to pierwszy gol strzelony przez Krychowiaka w barwach Krasnodaru. Pomocnik reprezentacji Polski po zmianie klubu zagrał w 6 spotkaniach ligowych i 1 pucharowym. Zaliczył w nich 1 asystę, a teraz dołożył do tego jednego gola.

Krychowiak jest jednym z zawodników powołanych do kadry na mecze z San Marino (09.10.2021, godz. 20:45, PGE Narodowy, Warszawa) i Albanią (12.10.2021, godz. 20:45, Tirana).