Grzegorz Krychowiak potwierdza wielką formę. Gol Polaka dla Lokomotiwu

03.04.2021 14:13
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak z kolejną bramką dla Lokomotiwu Moskwa. Reprezentant Polski zaraz po zgrupowaniu kadry otworzył wynik meczu w sobotnim starciu z Rotorem Wołgograd.

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny potwierdził wysoką formę, jaką prezentuje w Lokomotiwie Moskwa. Pomocnik reprezentacji Polski otworzył wynik meczu z Rotorem Wołgograd, trafiając do siatki rywali w 21. minucie.

Krychowiak otrzymał piłkę na lewym skrzydle, minął obrońcę i strzałem z kilkunastu metrów, wpakował futbolówkę do bramki.

Grzegorz Krychowiak potwierdza wysoką formę. Szósty gol Polaka w lidze rosyjskiej w tym sezonie

To był szósty gol Polaka w lidze rosyjskiej w tym sezonie.

Ostatecznie Lokomotiw wygrał 2:0. Drugie trafienie w drugiej części gry zdobył w 79. minucie Rifat Zhemaletdinov.

Lokomotiw jest trzeci w tabeli z dorobkiem 43 punktów. Liderem jest broniący tytułu Zenit Sankt Petersburg - 48 "oczkami", a drugie miejsce zajmuje Spartak Moskwa - 44 i jeden zaległy mecz.