Kapitalna asysta Grzegorza Krychowiaka! Podanie klasa światowa! [WIDEO]

20.01.2018 19:54

Grzegorz Krychowiak podczas 24. kolejki Premier League rozegrał bardzo udane spotkanie w barwach West Bromwich. Jego klub zremisował z Evertonem 1:1, a Polak popisał się fantastyczną asystą przy golu Jay’a Rodrigueza.

Podczas 24. kolejki ligi angielskiej Everton podejmował u siebie zawodników z West Bromwich. Podopieczni Alana Pardewa nie mogli lepiej rozpocząć spotkania. W siódmej minucie Grzegorz Krychowiak w świetnym stylu asystował przy golu dla swojego zespołu.

Reprezentant Polski zewnętrzną częścią stopy zagrał za linię obrońców gospodarzy, a po jego podaniu Jay Rodriguez płaskim uderzeniem wyprowadził gości na prowadzenie. W 70. minucie wyrównał Baye Oumar Niasse i później wynik nie uległ zmianie.