Zamknij

Grecy przejechali się po Krychowiaku. Reprezentant Polski w ogniu krytyki

12.04.2022 17:16
Grzegorz Krychowiak
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Nad Grzegorzem Krychowiakiem zebrały się czarne chmury. Reprezentant Polski w ostatnim czasie jest mocno krytykowany przez greckie media. Po ostatnim przegranym meczu AEK-u Ateny Grecy nie wytrzymali.

Grzegorz Krychowiak żegnając się z Rosją odchodził, jako piłkarz bez wątpienia solidny, a jego przyjście do AEK Ateny sprawiło, że w Grecji zaczęto upatrywać w nim gwiazdy całego zespołu. Niestety póki co Polak nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. 

Jak dotąd 32-latek rozegrał trzy spotkania, po 90 minut. Greckie media nie mają jednak dla niego litości, zwłaszcza po ostatnim spotkaniu z Arisem Saloniki, które zakończyło się przegraną AEK-u 1:2. Winą za niepowodzenia obarczono m.in. Krychowiaka.

Greckie media nie mają litości nad Krychowiakiem

Serwis in.gr. nie zostawił na nim suchej nitki. "Sprowadzasz go, dużo mu płacisz, cieszysz się i przegrywasz mecz, w którym jest negatywnym bohaterem. Gra fatalnie. To on w końcówce znalazł się w sytuacji, w której strzelał z korzystnej pozycji, ale poślizgnął się i mógł trafić w lecące ptaki" - czytamy.

To jednak nie koniec krytyki. Tak z kolei wypowiadał grecki portal sportime.gr. "Wysoko opłacany Polak, gwiazda zespołu, przy stanie 1:1 popełnia przy linii błąd na poziomie amatorskim, co zaowocowało drugim golem dla Arisu" - opisuje występ zawodnika dziennikarz serwisu.

AEK Ateny zajmuje obecnie piątej miejsce w greckiej lidze. Do trzeciego Arisu traci dwa "oczka". Liderem z dorobkiem 70 punktów jest Olympiakos Pireus.

RadioZET.pl/sportime.gr/in.gr