Piłkarz Glasgow Rangers pobity przed klubem na Ibizie [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
24.05.2019 15:36
Graham Dorrans
fot. Twitter/screen

Graham Dorrans, piłkarz Glasgow Rangers, został napadnięty i pobity przed jednym z klubów na Ibizie. 32-latek trafił do szpitala. Na ten moment nie są znane okoliczności zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Dorrans wraz z byłym piłkarzem Rangersów Ryanem Jackiem wybrał się na urlop na Ibizę i już teraz wiadomo, że nie będzie go miło wspominał. W czwartkowy wieczór przed szkockim klubem "The Highlander" 32-latek został zaatakowany przez nieznanego sprawcę. Z urazem głowy trafił do szpitala.

Graham Dorrans pobity na wakacjach

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że piłkarz został po prostu znokautowany. - Ktokolwiek to był, dobrze wiedział, jak wyprowadzać ciosy - stwierdził jeden z nich. Sprawca ataku oddalając się rzucił jeszcze butelką w leżącego zawodnika.

Graham Doorans występuje w Glasgow Rangers od 2017 roku. W minionym sezonie rozegrał tylko trzy spotkania. Przez większą jego część leczył kontuzję kolana.

Prowadzeni przez legendę Liverpoolu Stevena Gerrarda Rangersi po raz kolejny nie zdołali zdetronizować Celtiku Glasgow i kampanię 2018/2019 zakończyli na 2. miejscu.

RadioZET.pl/Polsat Sport/KS