Ekstraklasa: Pogoń Szczecin wciąż bez zwycięstwa

31.08.2018 19:55

Pogoń Szczecin po siedmiu rozegranych kolejkach Lotto Ekstraklasy wciąż jest bez zwycięstwa. W piątek "Portowcy" zremisowali na wyjeździe z niewiele lepiej spisującym się Górnikiem Zabrze 1:1.

Górnik zremisował z Pogonią fot. PAP

Obie bramki padły w drugiej połowie. Przyjezdni objęli prowadzenie w 50. minucie dzięki trafieniu Radosława Majewskiego. Wyrównał w 71. minucie Igor Angulo, który skutecznie egzekwowała rzut karny.

Przewagę posiadał Górnik, ale w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry zrobiło się nerwowo po czerwonej kartce dla Michała Koja. Finalnie gospodarze dowieźli remis do końca.

Po siedmiu kolejkach Pogoń z trzema punktami zajmuje przedostatnie miejsce, a jeśli w niedzielę Cracovia ogra Legię, spadnie na dno. Górnik z dorobkiem siedmiu "oczek" jest 10, ale może stracić tę lokatę na rzecz Śląska, Arki i Wisły Płock.

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1:1

Bramki: Igor Angulo (71. - karny) - Radosław Majewski (50.)