Robert Lewandowski nie przestaje zadziwiać! Co za spryt! [WIDEO]

27.01.2018 20:15
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zdobył bramkę i zaliczył asystę, a jego Bayern Monachium pokonał u siebie Hoffenheim 4:2 w 20. kolejce niemieckiej ekstraklasy. Polski piłkarz łącznie ma 18 goli w tym sezonie Bundesligi i zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Początek należał do gości, którzy strzelili Bayernowi dwie bramki i prowadzili 1:2. Jednak piłkarze Bayernu doprowadzili do wyrównania. W 21. minucie sprytem popisał się Lewandowski. Joshua Kimmich strzelił z linii pola karnego, a Polak tuż przed próbującym interweniować bramkarzem gości, trącił lekko piłkę i zmienił kierunek jej lotu.

Zagłosuj

Czy Robert Lewandowski popisze się jeszcze efektownym golem?

Liczba głosów:

Dwa decydujące ciosy Bawarczycy zadali w ciągu trzech minut. W 63. Kingsley Coman wykorzystał podanie Lewandowskiego, a w 66. do bramki gości trafił Arturo Vidal. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry wynik spotkania ustalił Sandro Wagner, który dosyć przypadkowo trafił do bramki, po tym jak piłka odbiła się od jego biodra.

Zobacz asystę Lewandowskiego:

Lewandowski umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców Bundesligi z 18 trafieniami. Drugie miejsce wśród snajperów niemieckiej ekstraklasy zajmuje najskuteczniejszy w poprzednim sezonie Gabończyk Pierre-Emerick Aubameyang (13 trafień).