Serie A: Piękny gol Zielińskiego, Milik ciągle czeka [WIDEO]

10.02.2017 22:45
Piotr Zieliński

Piotr Zieliński zdobył gola, a jego Napoli pokonało w meczu otwierającym 24. kolejkę Serię A Genoę 2:0. Dla Polaka to trzecie trafienie w tym sezonie.Na koncie ma też sześć asyst.

Zagłosuj

Czy Piotr Zieliński zagra kiedyś w Realu Madryt?

Liczba głosów:

"Azzurim" szło jak po grudzie i w pierwszej połowie nie potrafiło pokonać golkipera ekipy z Ligurii. Dopiero po przerwie wynik otworzył Zieliński - 22-latek dopadł do przypadkowo odbitej piłki i z ok. 15 metrów huknął z lewej nogi nie do obrony.

W 68. minucie wynik ustalił Emanuele Giaccherini.

Zieliński, którym - zdaniem włoskich i hiszpańskich mediów - interesują się m.in. Chelsea Londyn i Real Madryt, rozegrał całe spotkanie, natomiast ciągle na swoją szansę czeka Arkadiusz Milik. Snajper Biało-czerwonych powrócił już do zdrowia po kontuzji, ale od tego czasu nie zagrał jeszcze ani minuty.

Napoli awansowało na 2. miejsce w tabeli, ale Roma swój mecz z Crotone rozegra w sobotę. Liderem jest Juventus.