Gala Ekstraklasy: Gdzie oglądać? Transmisja TV i online [KIEDY I GDZIE OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ]

Maciej Walasek
20.05.2019 19:30
Piast Gliwice
fot. PAP

Gala Ekstraklasy na żywo. Transmisja TV i online live w telewizji i w internecie. Gdzie obejrzeć Galę Ekstraklasy? O której godzinie rozpocznie się Gala? Zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat Gali Ekstraklasy, która podsumuje sezon 2018/19 na polskich boiskach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Gala Ekstraklasy na żywo. kiedy rozpocznie się impreza? O której godzinie początek gali? Zobacz, kiedy i gdzie obejrzysz Galę Ekstraklasy.

Na Gali Ekstraklasy wręczone zostaną nagrody dla najlepszych piłkarzy w sezonie 2018/19. Wśród nominowanych zawodników nie brakuje takich nazwisk jak: Artur Jędrzejczyk, Ivan Angulo i Flavio Paixao. Po całym roku zmagań poznamy piłkarzy, którzy zgarną tytuły w kategoriach: Piłkarz, Bramkarz, Obrońca, Pomocnik, Napastnik, Odkrycie i Trener Sezonu. Na wyróżnienia może liczyć świeżo upieczony mistrz Polski - Piast Gliwice, gdzie szkoleniowcem roku może zostać Waldemar Fornalik. Poza nim Piłkarzem Sezonu może zostać okrzyknięty jeden z gliwiczan, który znalazł się na liście nominowanych: Joel Valencia i Aleksandar Sedlar.

GALA EKSTRAKLASY 2018/2019 - PEŁNA LISTA NOMINOWANYCH

Gala Ekstraklasy: O której godzinie początek imprezy?

W ubiegłorocznej edycji tytuł Piłkarza Roku trafił do Carlitosa, który występował w barwach Wisły Kraków. W tym sezonie hiszpański zawodnik grał w Legii Warszawa, ale najprawdopodobniej pomimo nominacji nie otrzyma tej nagrody. Bliżej triumfu w tej kategorii jest Igor Angulo z Górnika Zabrze, który został najlepszym strzelcem w polskiej lidze. Początek ceremonii o godzinie 20.30.

Gala Ekstraklasy: Transmisja w TV i online

Gala Ekstraklasy - transmisja tv i online. Galę Ekstraklasy będzie można śledzić na żywo na antenie Canal + oraz w internecie na platformie nc+ GO. Relacja i wynik na żywo online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW