Koniec Krychowiaka w PSG? Polak na liście transferowej

Krzysztof Sobczak
05.04.2017 17:56
Grzegorz Krychowiak
fot. EastNews

Francuskie media donoszą, że latem z Paris Saint-Germain odejdzie co najmniej czterech graczy. Na liście transferowej znalazł się m.in. Grzegorz Krychowiak.

Zagłosuj

Czy Grzegorz Krychowiak powinien latem odejść z PSG?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polak przechodził do Paryża w roli gwiazdy Sevilli, a jego wartość jeszcze wzrosła po udanym występie w Euro 2016. Mistrzowie Francji zapłacili blisko 30 milionów euro i wydawało się, że znaleźli defensywnego pomocnika na lata. Pozycję "Krychy" miał jeszcze wzmocnić nowy trener PSG, Unai Emery, z którym reprezentant Polski pracował w Andaluzji

Zobacz także

Niestety, wszystko poszło nie tak. Krychowiak nie potrafi odnaleźć się w zespole naszpikowanym gwiazdami, gra rzadko, a do tego coraz częściej łapie kontuzje. Obecnie leczy złamane żebro, wcześniej narzekał na uraz kolana. Wygląda na to, że jego przygoda z mistrzem Francji dobiegnie końca po zaledwie 12 miesiącach. Jak informuje radio "RMC", Krychowiak znalazł się na liście transferowej i latem najprawdopodobniej odejdzie z klubu.

Mimo straconego roku Polak nie powinien narzekać na brak zainteresowania. W ostatnim czasie 27-latka łączono z przenosinami do Arsenalu, Liverpoolu, Interu Mediolan i AC Milan.

Zdaniem dziennikarzy radia, walizki może też pakować kolejny transferowy niewypał, Hatem ben Arfa. Z klubu powinni również odejść Blaise Matuidi oraz Lucas Moura - wszyscy także trafili na listę transferową.

W barwach PSG Grzegorz Krychowiak rozegrał zaledwie 19 spotkań, większość w niepełnym wymiarze czasowym.

RadioZET.pl/RMC/Sportowe Fakty/KS