Kontrowersyjne zachowanie Ribery’ego. Bayern Monachium ukarze piłkarza

Maciej Walasek
06.01.2019 13:21
Lewandowski, Ribery, Vidal
fot. PAP/EPA

Franck Ribery zostanie ukarany przez Bayern Monachium. Hasan Salihamidzić, dyrektor sportowy klubu przyznał, że klub ukarze Francuza wysoko grzywną za swoje słowa, które zamieścił na portalu społecznościowym.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Podczas urlopu w Dubaj, Ribery opublikował na Instagramie film z jednej z restauracji, w której zamówił stek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że danie kosztuowało… 1200 euro. Wszystko za sprawą cienkiej warstwy złota, którą jest pokryty. Fani skrytykowali jego zachowanie, zarzucają mu rozrzutność. Zawodnik natychmiast w chamski sposób odniósł się do komentarzy mediów i kibiców.

- Je**ć wasze matki, babcie i wszystkich z drzewa genealogicznego. Nie jestem nikomu nic winien. Mój sukces jest głównie zasługą Boga, mnie i moich współpracowników, którzy wierzyli we mnie – powiedział.

Zobacz także

Portal onet.pl podał, że Bayern Monachium zareagował na zachowanie swojego piłkarza. Hasan Salihamidzić poinformował, że pomocnik Bawarczyków zostanie ukarany wysoką grzywną. Chociaż nie udało się ustalić konkretnej kwoty, dyrektor sportoowy klubu przekonywał, że będzie „bardzo wysoka”.

- Franck był obrażany i znieważany. Zresztą nie tylko on, ale także jego ciężarna żona, dziecko czy matka, która miała operację w szpitalu. Franck próbował się temu oprzeć, do czego ma prawo - tłumaczył dyrektor sportowy Bayernu.

- Niestety Franck całkowicie się pogubił w jednej sprawie. Użył słów, których my, jako Bayern Monachium, nie możemy zaakceptować. Rozmawiałem z nim przez długi czas i powiedziałem mu, że zostanie ukarany wysoką grzywną. Franck to zaakceptował - dodał Salihamidzić.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/onet.pl/MW