Francja - Niemcy: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie oglądać mecz?

Weronika Domoradzka
16.10.2018 10:21
Francja - Niemcy: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie oglądać mecz?

Gdzie oglądać mecz Francja - Niemcy? Transmisja na żywo długo wyczekiwanego pojedynku odbędzie się we wtorek, 16 października. Wieczorne starcie niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu zmierzą się obecni i byli mistrzowie świata w piłce nożnej. O której oglądać i gdzie? Sprawdzamy informacje o streamie meczu w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Francja - Niemcy, Liga Narodów 2018: na żywo. Gdzie oglądać piłkarski pojedynek w TV? O której godzinie transmisja starcia? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje o nadchodzącej rywalizacji.

Francja - Niemcy: na żywo - transmisja w TV. Gdzie oglądać? [LIGA NARODÓW]

Mecz Francja - Niemcy na żywo będzie można obejrzeć we wtorek, 16 października. Spotkanie piłkarskie rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisja meczu Francja - Niemcy dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Studio startuje o 18:00.

Mecz Francja - Niemcy to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków. W końcu na boisku zmierzą się obecni i byli mistrzowie świata w piłce nożnej. Przypominamy, że do tej pory w ramach Ligi Narodów UEFA 2018 każda z drużyn rozegrała po dwa pojedynki. Francja zremisowała z Niemcami 0:0, a następnie wygrała z Holandią 2:1. Z kolei niemiecka drużyna po remisie z Francją, poniosła dotkliwą porażkę w meczu z Holandią 0:3.

Mecz Francja - Niemcy: online. Gdzie oglądać w internecie?

Z wtorkowego pojedynku przewidziana jest także transmisja online. Mecz Francja - Niemcy będzie można obejrzeć na platformie Ipla.tv. Stream w internecie jest jednak płatny - cena od 5 zł za dostęp jednorazowy.

Relacja meczu Francja - Niemcy na żywo na → sport.radiozet.pl

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW