Francja - Chorwacja NA ŻYWO: transmisja online i w TV. O której finał?

Weronika Domoradzka
13.07.2018 14:30
Francja - Chorwacja NA ŻYWO: transmisja online i w TV. O której finał?

Mecz Francja - Chorwacja na żywo w TV i internecie. Gdzie, kiedy i o której oglądać pojedynek o tytuł mistrza świata w piłce nożnej 2018? Sprawdzamy informacje o streamie Francja - Chorwacja online oraz transmisji telewizyjnej.

Finałowy mecz mundialu 2018 Francja - Chorwacja odbędzie w niedzielę, 15 lipca na Stadionie Łużniki w Moskwie. Start o godzinie 17:00. Gdzie oglądać na żywo? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji meczu oraz odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Mundial 2018: mecz w niedzielę. Kto gra 15 lipca? [FINAŁ, GODZINA] «

Francja - Chorwacja NA ŻYWO: transmisja w TV. O której finał mundialu 2018?

Najbardziej wyczekiwany pojedynek odbędzie się 15 lipca. Popołudniowy mecz z pewnością przyniesie dużą dawkę emocji. W końcu wynik niedzielnego meczu zadecyduje o tym, która z drużyn zdobędzie tytuł mistrza świata w piłce nożnej 2018. Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą śledzić zmagania piłkarzy na żywo. Transmisja Francja - Chorwacja w TV rozpocznie się o 16:35. Mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Z kolei studio przedmeczowe w TVP 1 wystartuje o 16:00, a w TVP Sport o 15:00.

Finałowy mecz Francja - Chorwacja na żywo komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a jego gośćmi będą Maciej Szczęsny, Jerzy Dudek, Sebastian Mila, Kamil Kosowski. Z kolei analizą zajmą się Michał Listkiewicz, Włodzimierz Lubański i Rafał Ulatowski.

Mecz Francja - Chorwacja: stream online. Gdzie oglądać?

Przewidziana jest także transmisja finałowego pojedynku online. Mecz Francja - Chorwacja będzie można obejrzeć bezpłatnie na stronie: sport.tvp.pl.

Każdy z zespołów dotychczas na MŚ rozegrał po sześć meczów. Francja na swoim koncie ma pięć zwycięstw - z Australią (2:1), z Peru (1:0), z Argentyną (4:3), z Urugwajem (2:0) oraz z Belgią (1:0). Z kolei w trzeciej kolejce zremisowała z Danią 0:0. Chorwacja natomiast wygrała wszystkie sześć pojedynków - z Nigerią (2:0), z Argentyną (3:0), z Islandią (2:1), z Danią (3:2), z Rosją (4:3) i z Anglią (2:1).

RadioZET.pl/JW