Franciszek Smuda w formie. Dał popis na konferencji prasowej [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
12.03.2018 11:49
Franciszek Smuda
fot. Twitter TVP Sport/screen

Widzew Łódź pokonał w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej Victorię Sulejówek i wskoczył na pozycję lidera III Ligi. Na pomeczowej konferencji prasowej gwiazdor był tylko jeden: Franciszek Smuda, który w obecności dziennikarzy zrobił prawdziwy show.

Zagłosuj

Czy Widzew awansuje w tym sezonie do II Ligi?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Były selekcjoner reprezentacji Polski jest znany z nieszablonowych i nie do końca składnych wypowiedzi. Po raz kolejny dał temu wyraz podczas ostatniej konferencji prasowej.

Zobacz także

- Kibice śpiewali: "Franek, my chcemy do elity, my chcemy do elity". Nawet nie wiedzieli, jak niektórzy zawodnicy na imię mają, bo mi tam krzyczeli: "wpuść Igora, wpuść Igora". Ja nie wiem, ja nie mam Igora w drużynie. Przez chęć awansu zapomnieli, jakie imiona mają piłkarze - mówił Smuda, obficie przy tym gestykulując.

Problemy Widzewa

Widzew Łódź jest 4-krotnym mistrzem Polski, ale w ostatnim okresie przeżywał ogromne kłopoty finansowe, co doprowadziło do upadku klubu i konieczności występowania w IV Lidze. Obecnie łodzianie są na najlepszej drodze, by awansować do II Ligi.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Duży wkład w odbudowę Widzewa wnoszą kibice, którzy wykupili wszystkie 17 tys. karnetów na rundę wiosenną. To ewenement w skali światowej.

RadioZET.pl/PAP/KS