Finał Pucharu Niemiec: transmisja w TV i online - gdzie i o której?

Weronika Domoradzka
18.05.2018 15:03
Finał Pucharu Niemiec: transmisja w TV i online - gdzie i o której?

Finał Pucharu Niemiec: transmisja w TV i online - gdzie i o której godzinie oglądać mecz Bayern - Eintracht na żywo? Na takie pytania, z uwagi na zbliżający się piłkarski pojedynek, poszukuje odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie z Finału Pucharu Świata 2018 w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Puchar Niemiec: finał - transmisja w TV i online. Gdzie, kiedy i o której oglądać mecz Bayern - Eintracht? Sprawdzamy godzinę transmisji Finału Pucharu Niemiec 2018.

» Ślub księcia Harr'ego: transmisja w TV i online - gdzie i o której? «

Finał Pucharu Niemiec: transmisja w TV na żywo - gdzie i o której oglądać?

Mecz Bayern - Eintracht Frankfurt odbędzie się w sobotę, 19 maja na Olympiastadion w Berlinie. Stawką piłkarskiego pojedynku będzie wygrana w Pucharze Niemiec 2018. Nadchodzącej rywalizacji nie może doczekać się wielu miłośników piłki nożnej, jak i fanów Roberta Lewandowskiego, którego zmagania na boisku będziemy mogli oglądać już w sobotni wieczór. Dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć mecz Bayern - Eintracht na żywo mamy dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Finału Pucharu Niemiec w TV.

Mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00. Pojedynek, ze Stadionu Olimpijskiego w Berlinie, komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzi Rafał Patyra. Z kolei jego gośćmi będą Adam Matysek i Robert Podoliński.

Puchar Niemiec: finał - transmisja online. Gdzie oglądać za darmo?

Osoby, które nie będą miały okazji zasiąść w sobotni wieczór przed telewizory, mogą obejrzeć transmisję Finału Pucharu Niemiec online. Mecz Bayern - Eintracht Frankfurt dostępny będzie w internecie na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

RadioZET.pl/JW