Finał Ligi Europy 2019 Arsenal - Chelsea: gdzie i kiedy obejrzeć? [TRANSMISJA TV, ONLINE]

10.05.2019 09:00
sport

Finał Ligi Europy zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już drużyny, które wystąpią w ostatnim meczu LE. W finale Ligi Europy wystąpią wielcy rywale z jednego miasta - Arsenal i Chelsea Londyn. U nas sprawdzicie kiedy i gdzie odbędzie się finał Ligi Europy, na jaką godzinę został zaplanowany, a także w jakim miejscu będzie można obejrzeć transmisję z tego spotkania.

Finał Ligi Europy 2019: kiedy i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA TV, ONLINE] fot. Ulrich Hufnagel/Xinhua News/East News

Finał Ligi Europy 2019 Arsenal - Chelsea: kiedy i gdzie się odbędzie? O jakiej godzinie rozpocznie się finał Ligi Europy? Gdzie obejrzeć transmisję finału LE 2019? Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące najważniejszego spotkania tegorocznej edycji Ligi Europy. 

>> Liga Mistrzów 2019: Terminarz [DATA, ĆWIERĆFINAŁ, PÓŁFINAŁ, FINAŁ, DRABINKA]

>> Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

Finał Ligi Europy 2019 Arsenal - Chelsea: gdzie i kiedy się odbędzie?

Finał Ligi Europy co roku odbywa się w innym miejscu (np. w sezonie 2014/2015 miastem - gospodarzem spotkania była Warszawa). W 2019 r. finał LE - Arsenal - Chelsea - będzie rozgrywany na Baku Olympic Stadium w Baku, stolicy Azerbejdżanu.  Spotkanie, w którym zmierzą się Arsenal lub Valencia i Chelsea lub Eintrach, odbędzie się 29 maja 2019 roku. 

>> Chelsea pokonała Eintracht w rzutach karnych i zagra w finale Ligi Europy

Finał Ligi Europy 2019 Arsenal - Chelsea: godzina

Finał Ligi Europy 2019: Arsenal - Chelsea rozpocznie się o godzinie 21. Póki co, nie wiemy kto w nim wystąpi, ani kto będzie sędzią spotkania. Zespoły, które zmierzą się w ostatnim spotkaniu Ligi Europy 2019, poznamy wieczorem 9.05.2019. Nazwisko sędziego finału LE zostanie podane na kilka dni przed samym meczem. 

>> Angielska dominacja w europejskich pucharach. Takiego sezonu jeszcze nie było!

Liga Europy: Finał [TRANSMISJA] Gdzie obejrzeć transmisję finału LE 2019?

Na ten moment nie wiadomo gdzie będzie można obejrzeć transmisję finału Ligi Europy 2019: Arsenal - Chelsea. Gdy jedna ze stacji poda informację o tym, że pokazuje mecz, ten artykuł zostanie zaktualizowany. 

>> Arsenal Londyn w finale Ligi Europy. Zabójcza skuteczność na Mestalla

RadioZET.pl/PZ

Oceń