Zobacz fenomenalną bramkę Roberta Lewandowskiego w meczu z Borussią [WIDEO]

05.11.2017 11:58

W hicie 11. kolejki Bundesligi, Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z Borussią Dortmund 3:1. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski fot. PAP/EPA

W 37. minucie napastnik Bayernu Monachium dostał świetne podanie od Kimmicha i piętą skierował piłkę do bramki. Dzięki temu, Bawarczycy prowadzili już dwoma bramkami i byli w doskonałej sytuacji przed drugą połową.

Zagłosuj

Czy w tym sezonie Robert Lewandowski zostanie królem strzelców w Bundeslidze?

To był bardzo ofensywny mecz, w którym obie drużyny miały wiele okazji do zdobycia bramki. To my jednak strzeliliśmy trzy gole i na końcu mogliśmy świętować zwycięstwo - powiedział po meczu 29-latek. - To ważne zwycięstwo, które pokazuje, że jesteśmy w dobrej formie.

Kapitan reprezentacji Polski ma na swoim koncie już 11 bramek w klasyfikacji strzelców i jest samodzielnym liderem. Jedno trafienie mniej ma Pierre-Emerick Aubameyang.