Alarm bombowy w aucie Luisa Suareza. Samochodem miał podróżować także Messi

Krzysztof Sobczak
31.07.2019 12:21
Alarm bombowy w aucie Luisa Suareza. Samochodem miał podróżować także Messi
fot. Shutterstock

Hiszpańska policja odebrała telefon o podłożeniu ładunku wybuchowego pod autem Luisa Suareza. Funkcjonariusze wraz z psami tropiącymi zweryfikowali tę informację. Bomby na szczęście nie znaleziono.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Suarez wraz z Lionelem Messim wrócili z urlopu na Ibizie. Na lotnisku El Prat mieli przesiąść się do auta Urugwajczyka, jednak wcześniej musieli poczekać na interwencję policji. Funkocjnariusze odebrali telefon, w którym ktoś informował o podłożeniu ładunku wybuchowego - bomba miała znajdować się pod podłogą pojazdu. Alarm okazał się fałszywy.

Dla Messiego nie był to najbardziej udany urlop. Wcześniej media informowały, że w jednym z klubów na Ibizie kibic chciał bić się z Argentyńczykiem. Interweniowała ochrona.

FC Barcelona rozpocznie z Athletikiem

FC Barcelona rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Luis Suarez ma dołączyć do kolegów 31 lipca, natomiast Messi ma stawić się w klubie 4 sierpnia. Obaj po sezonie ligowym w Hiszpanii grali jeszcze w Copa America.

Sezon 2019/2020 hiszpańskiej Primer Division ruszy w weekend 17-18 sierpnia. "Duma Katalonii" w 1. serii gier zmierzy się na wyjeździe z Athletikiem Bibao.

RadioZET.pl/Marca/Mundo Deportivo/KS