Wielka premiera w Lidlu! Pierwsza taka w historii dyskontu

Andreas Nicolaides
28.09.2017 09:54
FIFA 18 w Lidlu
fot. Adam Stępień/Agencja Gazeta

FIFA 18 w Lidlu! Już 29 października grę będzie można kupić w popularnej sieci dyskontów. Tego samego dnia FIFA pojawi się w pozostałych polskich sklepach, na piątek zaplanowano bowiem jej oficjalną polską premierę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kupisz grę FIFA 18?

Liczba głosów:

Przyzwyczailiśmy się już, że gry komputerowe trafiają do sieci sklepów takich jak Lidl, Tesco czy Biedronka. Tym razem chodzi jednak o premierę i to gry, która jest jedną z najpopularniejszych na świecie, a jej miłośników nie odstrasza nawet wysoka cena.

FIFA 18 w Lidlu - cena. Ile kosztuje?

FIFA 18 w Lidlu będzie minimalnie tańsza niż w innych sklepach. Ceny - w zależności od platformy - wahać będą się od 198 do 235 zł. Najtaniej zapłacą użytkownicy PS3, Xboxa 360 czy PC (198 zł), najdrożej - gracze Xbox One i PS4 (235 zł).

Jak wypada porównanie cenowe z innymi sklepami? Np. w Empiku, Saturnie czy Euro RTV AGD za grę na PS4 zapłacić trzeba 239 zł, a więc 4 złote drożej niż w Lidlu.

Zobacz także

Gra dostępna w kasach

Warto zwrócić uwagę, że FIFA 18 w Lidlu nie będzie dostępna na półkach. Produkt sprzedawany będzie w kasach z numerem 1.

Premiera gry FIFA 18 odbędzie się w piątek 29 października. Wielu graczy ma ją jednak w domu już od 26 września. To dlatego, że kupili specjalną edycję Ronaldo, która gwarantowała wcześniejszy dostęp do rozgrywki. Kosztowała jednak 60 zł więcej niż edycja standardowa.

Najlepsi piłkarze w grze FIFA 18:

RadioZET.pl/AN