FIFA 18: Jaka cena? Gdzie kupić najtaniej? Kiedy rusza sprzedaż?

Andreas Nicolaides
18.09.2017 09:59
FIFA 18
fot. mat. pras.

FIFA 18 - Gdzie najtaniej kupić? Jaka cena? Kiedy można kupić grę? Na te pytanie odpowiedzi szukają setki graczy. Każdy chce kupić grę jak najtaniej i jak najszybciej, aby zacząć grać jeszcze przed oficjalną premierą. Sprawdź, jak ceny i daty sprzedaży FIFA 18 przedstawiają się w tym roku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Na jaką platformę kupisz FIFĘ 18?

Liczba głosów:

FIFA 18 każdego roku wzbudza ogromne emocje. Pasjonatów gier komputerowych i kibiców piłkarskich nie zraża nawet rosnąca z roku na rok cena. Koszt gry na PlayStation 4 i Xbox One to w tym roku około 240 zł. I mówimy tu o standardowej wersji. Za edycję Ronaldo zapłacić trzeba bowiem około 300 złotych!

FIFA 18: Gdzie najtaniej kupić?

FIFA 18 w RTV Euro Agd i Saturnie kosztuje 239 złotych (PS4, Xbox), wersja na PC w tych sklepach - 199 zł. To cena 20 zł niższa niż np. w Empiku, gdzie za grę na PS4 czy Xbox One zapłacić trzeba 259 zł. Jeszcze drożej jest w PlayStation Store (269 zł) czy sklepie Xboksa (260,09 zł z subskrypcją EA Access).

Szukanie FIFY 18 w mniejszych sklepach z grami czy w internecie (np. na Allegro) prawdopodobnie na niewiele się zda. Nawet w tych miejscach ceny zaczynają się od 235 złotych, a zamawiając online trzeba jeszcze doliczyć opłatę za przesyłkę.

FIFA 18: edycja Ronaldo

Standardowa wersja gry kosztuje średnio 239 zł, edycja Ronaldo natomiast aż 299 zł. Co dzięki niej otrzymujemy? Możliwość gry 3 dni przed oficjalną premierą i 15 paczek więcej w trybie FIFA Ultimate Team.

FIFA 18: Kiedy można kupić? 

Gra FIFA 18 w sklepach oficjalnie pojawić ma się 29 września. Zazwyczaj w Media Markt, Saturnie, Empiku czy RTV można znaleźć ją na półkach dzień lub nawet dwa dni wcześniej. Sklepy wysyłkowe zaznaczają w większości, że najpóźniej wyślą grę 28 września. Grać będzie można już 26 września jeśli kupicie edycję Ronaldo. Ta jednak - jak wcześniej wspomnieliśmy - kosztuje 60 zł więcej niż standardowa.

Oczywiście grę można zamawiać w przedsprzedaży już teraz. Nie oznacza to jednak, że otrzymamy grę od razu. Prawdopodobnie trafi ona do nas w dniu premiery.

Zobacz TOP 10 piłkarzy w grze FIFA 18:

RadioZET.pl/AN

Jaki sprzęt audio kupić do domu?