Tragiczna śmierć 23-letniego piłkarza. Wypadł z balkonu podczas imprezy

08.10.2019 13:01
Ezequiel Esperon
fot. Twitter

Tragiczna śmierć argentyńskiego piłkarza. Zaledwie 23-letni Ezequiel Esperon wypadł z balkonu podczas jednej z domowych imprez. Zmarł w szpitalu. Pomocnik grał między innymi w All Boys, Internacionalu i Gremio.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Do tragicznego zdarzenia doszło w Buenos Aires, stolicy Argentyny, na imprezie w domu jednego ze znajomych. Według relacji mediów Ezequiel Esperon wypadł z balkonu z powodu złego zamontowania barierki. 23-latek miał wychylić się przez nią, a ta uległa pod naporem jego ciała.

Ezequiel Esperon nie żyje. Piłkarz wypadł z balkonu podczas imprezy

Piłkarz spadł z szóstego piętra i, choć przeżył upadek, zmarł niedługo po przewiezieniu do szpitala. Tragedia miała miejsce w niedzielę w środku nocy.

Policja wszczęła śledztwo, lecz póki co wszystkie poszlaki wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Żadna z obecnych na imprezie osób nie wzięła nawet pod uwagę ewentualnego wypchnięcia Argentyńczyka przez któregoś z gości.

Chociaż ostatnie kilka miesięcy Esperon był bez klubu, w zaledwie kilkuletniej seniorskiej karierze udało mu się zaliczyć już kilka występów w znanych kibicom klubach z Ameryki Południowej. Swoją przygodę z piłką rozpoczął bowiem w Club Atletico All Boys, a następnie przeniósł się do brazylijskiego Internacionalu. Później reprezentował barwy Gremio, a jego ostatnim zespołem było meksykańskie Atlante, które opublikowało nawet na swojej stronie kondolencje dla rodziny zmarłego. Łącznie w swojej karierze pomocnik wystąpił w 34 oficjalnych meczach.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl