Kibole Hajduka Split zdemolowali stadion Evertonu [WIDEO]

18.08.2017 08:00
Everton - Hajduk

Do gorszących scen doszło na stadionie Evertonu podczas spotkania czwartej rundy eliminacji Ligi Europy. Po pierwszej bramce dla gospodarzy chuligani wspierający Hajduka Split zdemolowali Goodison Park.

Everton bez najmniejszych problemów ograł Hajduk 2:0 po bramkach Michaela Keane'a i wybranego najlepszym graczem spotkania Idrissy Gany Gueye. Trafienie tego pierwszego wywołało jednak agresję w sektorze gości. Efekt? Powyrywane krzesełka, które potem lądowały w sektorze sympatyków "The Toffees".

Chorwackich chuliganów szybko spacyfikowała policja i ochrona. Mecz musiał zostać jednak przerwany na ok. 5 minut, w trakcie których piłkarze obserwowali zajścia z okolic tunelu prowadzącego do szatni.

W czwartej rundzie eliminacji Ligi Europy występuje także Legia Warszawa. Mistrzowie Polski nie popisali się i tylko zremisowali u siebie z Sheriffem Tiraspol 1:1. Rewanże w czwartek 24 sierpnia.