Włochy - Hiszpania: Kiedy i o której półfinał Euro 2020? [DATA, GODZINA]

06.07.2021 20:00
Włochy - Hiszpania: Kiedy i o której mecz 1/2 finału Euro 2020? [GODZINA, DATA]

Włochy - Hiszpania GODZINA DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 1/2 finału Euro 2020 (2021). GODZINA i DATA półfinału piłkarskich mistrzostw Europy 2020 (2021).

• Reprezentacja Włoch w 1/2 finału Euro 2020 (2021) zagra z Hiszpanią
  • Włosi pokonali Belgów 1:2. Hiszpanie przez 120 minut nie potrafili strzelić drugiej bramki. Mecz rozstrzygnęli dopiero w rzutach karnych
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 1/2 finału Euro 2020 (2021) Włochy - Hiszpania

Włochy - Hiszpania GODZINA DATA. Włosi po kapitalnym spotkaniu z Belgami awansowali do półfinału Euro, gdzie czeka ich kolejna potęga - Hiszpania. Podopieczni Enrique prowadzili od 8. minuty, ale do pokonania Szwajcarów potrzebowali podstawowych 90, dogrywki oraz rzutów karnych.

Dodatkowego czasu nie trzeba było Włochom, którzy prowadzili z Belgią już 2:0 po bramkach Barelli i Insigne. Gola kontaktowego zdobył wprawdzie Lukaku, ale było to pierwsze i ostatnie trafienie drużyny Martineza.

Włochy - Hiszpania: Kiedy półfinał? O której grają? [GODZINA, DATA]

- Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Musieliśmy wymazać z pamięci wspomnienie o poprzednim meczu. Tak samo szybko trzeba zapomnieć o zwycięstwie ze Szwajcarią, bo czeka na nas niezwykle trudny przeciwnik - stwierdził po spotkaniu bramkarz Hiszpanów Unai Simon.

Bramkarz Athleticu Bilbao obronił m.in. rzut karny w trakcie serii jedenastek, a jeszcze w trakcie meczu popisywał się skutecznymi interwencjami. Kolejny test przejdzie już niebawem.

Włochy - Hiszpania: GODZINA DATA - kiedy mecz 1/2 finału Euro 2020 (2021?

Mecz Włochy - Hiszpania w 1/2 finału Euro 2020 (2021) odbędzie się w piątek 6 lipca o godz. 21.