Zamknij

Przyjaciel Kamila Grosickiego atakuje Paulo Sousę. "Nie zna polskich piłkarzy"

18.05.2021 08:00
Daniel Kaniewski atakuje Paulo Sousę. "Kamil jest pokrzywdzony"
fot. AP/Associated Press/East News

Przyjaciel Kamila Grosickiego, Daniel Kaniewski skrytykował Paulo Sousę za brak powołania dla skrzydłowego West Browmwich Albion. Przyjaciel stwierdził, że Grosicki w całej sytuacji został skrzywdzony. - Był w szoku – stwierdził w "Sekcji piłkarskiej" na sport.pl.

  • Przyjaciel Kamila Grosickiego zdradził, że Grosicki był zszokowany brakiem powołania na Euro
  • Daniel Kaniewski skrytykował też inne decyzje Sousy, jak np. powołanie Karola Świderskiego

Kamil Grosicki jest pokrzywdzony. Nie zgadzam się ze słowami Paulo Sousy. Każdy z nas był zdziwiony składem reprezentacji w kolejnych meczach, czy to z Węgrami, czy z Anglią. Każdy był zdziwiony, np. brakiem Glika w spotkaniu z Węgrami czy Jóźwiaka z Anglią. Każdy wie, że Kamil jest zawiedziony. Dowiedział się o tym, jak każdy z zawodników, dopiero dzisiaj. Dla niego na pewno to był szok – nie ukrywał Kaniewski. 

Przyjaciel skrzydłowego WBA stwierdził też, że Sousa nie zna polskich zawodników, a jego powołania nie są sprawiedliwe. - Nie wie, co oznaczają dla nas ci niepowołani zawodnicy. Nie zna do końca naszych zawodników. Sousa nie ma klucza dla tej reprezentacji. Jest Płacheta, to gdzie ta solidarność? To zawodnik, który nie gra w Championship. A Grosicki to zawodnik, który nie gra w Premier League – nie ukrywał żalu Kaniewski.

Przyjaciel Grosickiego krytykuje Sousę. "To nie aspekty sportowe zadecydowały o tym, że nie gra w klubie"

Kaniewski dodał też, że według niego Karol Świderski nie zasłużył na powołanie. - Dlaczego je dostał? Bo strzelił piękną bramkę. Z pięknego podania, gdzie wystarczyło dostawić nogę – stwierdził.

Według przyjaciela Grosickiego, skrzydłowy WBA stracił miejsce w składzie klubu ze względu na kwestie finansowe. - Grosicki nie odstępował na treningu. Chodziło o kwestie polityczne. To nie aspekty sportowe spowodowały, że Grosicki nie gra w klubie. Wiemy, ile dał serducha w reprezentacji, że w kadrze - podsumował Kaniewski. 

Kamil Grosicki nie dostał powołania na Euro. Pokazujemy statystyki zawodnika WBA

Kamil Grosicki w tym sezonie Premier League zagrał 3 razy i zdobył jedną asystę. W rezerwach WBA wystąpił czterokrotnie, strzelił 2 gole i 2 razy asystował.

RadioZET.pl/sport.pl