Zamknij

Paulo Sousa spotkał się z Robertem Lewandowskim. Selekcjoner w drodze do Polski

Maciej Walasek
26.01.2021 17:40
Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Paulo Sousa we wtorek spotkał się z Robertem Lewandowskim – dowiedział się portal WP Sportowe Fakty. Jednocześnie poinformowano, że nowy selekcjoner biało-czerwonych jest w drodze do Polski.

Paulo Sousa odbył pierwsze spotkanie z Robertem Lewandowskim. Jak przekazał serwis WP Sportowe Fakty, nowy selekcjoner reprezentacji Polski specjalnie przyleciał do Niemiec, aby twarzą w twarz porozmawiać z napastnikiem Bayernu Monachium. To ważny aspekt pracy szkoleniowca, którego wymagał od niego Zbigniew Boniek.

50-latek pokazał, że istotne są dla niego relacje międzyludzkie i od samego początku chciał udowodnić, że liczy się z kapitanem polskiej kadry. Po spotkaniu Portugalczyk uda się do Polski, gdzie odbędzie się pierwsza konferencja online, gdzie Sousa zostanie zaprezentowany mediom. Jednocześnie następca Jerzego Brzęczka spotka się z najważniejszymi ludźmi w PZPN-ie. W środę portugalski trener ma zobaczyć się z prezesem związku Zbigniewem Bońkiem.

Paulo Sousa spotkał się z Robertem Lewandowskim

Na tę chwilę nie znamy daty konferencji, ale najprawdopodobniej dojdzie do niej jeszcze w tym tygodniu.

Paulo Sousa w ubiegłym tygodniu został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Nowy szkoleniowiec biało-czerwonych zadebiutuje w marcowych meczach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze 2022. Wtedy Polacy zagrają z Węgrami, Andorą i Anglią.

RadioZET.pl