Zamknij
Paulo Sousa i Robert Lewandowski
7 Zobacz galerię
fot. Łączy nas piłka/Twitter

Paulo Sousa w środę odwiedził Polskę i spotkał się z władzami PZPN. Dzień wcześniej selekcjoner reprezentacji Polski spotkał się z Robertem Lewandowski. W sieci pojawiło się zdjęcie piłkarza Bayernu z trenerem biało-czerwonych oraz fotografie ze spotkania w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

  • Paulo Sousa w ubiegłym tygodniu został przedstawiony jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski;
  • W pierwszym tygodniu w roli trenera biało-czerwonych 50-latek spotkał się z Robertem Lewandowskim i odwiedził siedzibę PZPN;
  • W czwartek Sousa zostanie przedstawiony mediom na specjalnej konferencji prasowej.

Paulo Sousa w środę z samego rana zjawił się w Warszawie. W drodze do Polski 50-latek zrobił sobie przystanek w Niemczech, gdzie w stolicy Bawarii spotkał się z Robertem Lewandowskim, z którym odbył prywatną rozmowę.

Następnego dnia w internecie pojawiło się zdjęcie kapitana kadry z Portugalczykiem, gdzie obaj z uśmiechem pozowali do fotografii.

Paulo Sousa z wizytą w Polsce

Tego samego dnia Sousa z Frankfurtu przyleciał do Warszawy, gdzie na Okęciu przywitała go delegacja Polskiego Związku Piłki Nożnej. 50-latek udał się do hotelu, a już nad ranem w środę spotkał się ze Zbigniewem Bońkiem w siedzibie PZPN. Poza prezesem związku szkoleniowiec poznał innych pracowników m.in. sekretarza generalnego związku Macieja Sawickiego, który opublikował zdjęcia z Sousą. - Powodzenia trenerze! - napisał na Twitterze.

W czwartek zaplanowano konferencję prasową online, na której Paulo Sousa zostanie przedstawiony mediom. Relacja na żywo z tego wydarzenia zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl