Zamknij

Paulo Sousa porównał Lewandowskiego i Ronaldo. Kto jest lepszy?

28.01.2021 13:45
Robert Lewandowski, Paulo Sousa
fot. Twitter/Łączy nas piłka

Paulo Sousa w trakcie konferencji prasowej został zapytany o to, kto jest najlepszym piłkarzem świata - Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo. Nowy trener reprezentacji Polski krótko porównał obu zawodników.

  • Paulo Sousa na konferencji prasowej stwierdził, że Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz świata
  • Nowy trener reprezentacji Polski porównał Lewandowskiego do Cristiano Ronaldo
  • Sousa potwierdził też, że spotkał się już z Robertem Lewandowskim

Paulo Sousa nie miał wątpliwości i wskazał na kapitana reprezentacji Polski. - Robert Lewandowski jest obecnie najlepszy na świecie. Jego kariera rozwija się znakomicie. Jeśli chodzi o Cristiano Ronaldo, to on jest już legendą, ale zarówno on jak i Robert potrzebują za sobą zespołu - powiedział.

Paulo Sousa: Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem świata

W trakcie konferencji nowy trener reprezentacji Polski potwierdził, że zdążył spotkać się już z Lewandowskim. - Chciałem osobiście zobaczyć w nim tę wielką pasję i zaangażowanie, którą przekazuje innym. Przekraczając kolejne bariery, daje przykład i motywację pozostałym piłkarzom - stwierdził Sousa.

Portugalczyk został ogłoszony trenerem reprezentacji Polski w czwartek, 21 stycznia. Na stanowisku zastąpił Jerzego Brzęczka. Już 25 marca poprowadzi kadrę w meczu eliminacji do mistrzostw świata 2022. Biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z Węgrami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: