Zamknij

Paulo Sousa odwiedził stadion Legii: Oficjalna wizyta

28.01.2021 16:02
Paulo Sousa
fot. ROMAIN PERROCHEAU/AFP/East News

Paulo Sousa w czwartek zjawił się na stadionie Legii Warszawa. Selekcjoner reprezentacji Polski przyjechał na Łazienkowską, sprawdzając obiekt przed meczem z Andorą w eliminacjach mistrzostw świata.

Paulo Sousa zadebiutuje w roli szkoleniowca polskiej kadry pod koniec marca. Wtedy biało-czerwoni rozpoczną walkę w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Pierwszy mecz Polacy zagrają na wyjeździe z Węgrami 25 marca. Z kolei trzy dni później zagrają z Andorą, którą podejmą na stadionie Legii.

Reprezentacja Polski musiała na pewien czas opuścić PGE Narodowy, który został przekształcony w szpital tymczasowy. Wobec tego zespół Sousy zmierzy się z rywalami przy Łazienkowskiej. Jak podała Legia w komunikacie, Paulo Soulsa w czwartek zjawił się na stadionie, gdzie razem ze swoim sztabem sprawdził m.in. główną murawę i boczne boiska.

Paulo Sousa z wizytą na stadionie Legii

- Selekcjoner dokonał także przeglądu strefy pierwszej drużyny, na którą składają się szatnie, siłownia, gabinety odnowy biologicznej czy jadalnia. Na wszystkie pytania Paulo Sousy odpowiadał dyrektor stadionu Łukasz Lipiec  - poinformował warszawski klub.

 W czwartkowe popołudnie Sousa wziął udział w zdalnej konferencji prasowej, na której odpowiadał na pytania dziennikarzy.

RadioZET.pl