Zamknij

Mateusz Borek pięknie o Dariuszu Szpakowskim po finale Euro. Co powiedział?

Maciej Walasek
12.07.2021 00:42
Mateusz Borek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Mateusz Borek w pięknych słowach zwrócił się do Dariusza Szpakowskiego po finale Euro 2020. - Darek, pozdrawiam, kłaniam się nisko - powiedział na antenie po spotkaniu Włochy - Anglia były komentator Polsatu Sport.

Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn skomentowali finał Euro 2020. W nim Włosi sięgnęli po tytuł mistrza Europy. Piłkarze Roberto Manciniego w serii rzutów karnych pokonali Anglików 3:2. Po zakończeniu spotkania zawodnicy Italii świętowali zdobycie trofeum, a duet Borek - Węgrzyn podsumowywali turniej. W pewnym momencie ten pierwszy zwrócił się bezpośrednio do Dariusza Szpakowskiego.

- Kłaniamy się wszystkim kibicom, wszystkim Polakom, a w szczególności biało-czerwonej legendzie mikrofonu, Darkowi Szpakowskiemu. Darek, pozdrawiam, kłaniam się nisko - powiedział na antenie były dziennikarz Polsatu Sport.

Mateusz Borek zwrócił się do Dariusza Szpakowskiego. Co powiedział po finale Euro?

Mateusz Borek skomentuje finał Euro 2020. Co powiedział Szpakowskiemu?

Przypomnijmy, że na początku finał Euro 2020 miał skomentować Dariusz Szpakowski razem z Andrzejem Juskowiakiem. Jednak w czasie turnieju Szpakowski spotkał się z falą krytyki ze strony widzów. Kibice zarzucali wieloletniemu komentatorowi TVP liczne pomyłki, czy brak reakcji na boiskowe wydarzenia. Internauci zwracali także uwagę, że dziennikarz mylił nazwy klubów, w których grali zawodnicy.

Na kilka dni przed finałem Włochy - Anglia Marek Szkolnikowski poinformował, że Szpakowski ostatecznie nie skomentuje meczu. Dyrektor TVP Sport przekazał, że jego zastępcą zostanie Mateusz Borek.

RadioZET.pl