Zamknij

Konferencja Paulo Sousy: Kiedy i o której? Co ogłosi trener? [GODZINA, DATA]

13.03.2021 10:41
Paulo Sousa
fot. Julian Sojka/East News

Konferencja Paulo Sousy: kiedy? O której godzinie? [DATA, GODZINA]. Przed zgrupowaniem reprezentacji Polski selekcjoner biało-czerwonych spotka się w formie online z dziennikarzami. Co ogłosi Paulo Sousa?

Konferencja Paulo Sousy - GODZINA, DATA. Portugalski szkoleniowiec w styczniu został następcą Jerzego Brzęczka i już po dwóch miesiącach od objęcia stanowiska, rozpocznie walkę w eliminacjach do mistrzostw świata 2022. Selekcjoner reprezentacji Polski zadebiutuje w spotkaniu z Węgrami. Pod koniec marca Polacy zmierzą się jeszcze z Andorą i Anglią. W czasie pierwszej konferencji prasowej, na której Sousa spotkał się z dziennikarzami, ujawnił, że dokonał wyboru odnośnie tego, kto zostanie bramkarzem numer jeden w bramce biało-czerwonych.

- Jeśli chodzi o pozycję bramkarza, to ja już swoją decyzję podjąłem, ale zanim ją ogłoszę, chciałbym najpierw porozmawiać osobiście z tymi zawodnikami - mówił pod koniec stycznia.

Na początku marca Paulo Sousa ogłosił szeroką listę piłkarzy powołanych na marcowe zgrupowanie kadry, gdzie pojawiło się kilka nowych nazwisk m.in.: Michał Helik, Rafał Augustyniak czy Kamil Piątkowski.

Konferencja Paulo Sousy: Kiedy i o której? Co ogłosi selekcjoner? [DATA, GODZINA]

- Spotkam się z grupą 40-45 piłkarzy, aby przedstawić moje wytyczne i dać jasny sygnał, że każdy się liczy. Każdy jest ważny i ma wkład w kadrę narodową. Bez względu na to, czy gra w pierwszym składzie, czy jest rezerwowym - mówił szkoleniowiec.

Konferencja Paulo Sousy na żywo odbędzie się w poniedziałek, 15 marca o godzinie 12:00. Wówczas selekcjoner biało-czerwonych ogłosi ostateczną listę powołanych zawodników na marcowe zgrupowanie.

RadioZET.pl