Zamknij

Konferencja Paulo Sousy: Kiedy jest? O której godzinie się zacznie?

26.01.2021 08:05
Konferencja prasowa PZPN
fot. Julian Sojka/East News

PZPN ogłosił w tym tygodniu specjalną konferencję prasową z udziałem Paulo Sousy. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie przedstawiony mediom. O której rozpocznie się konferencja Sousy? Kiedy odbędzie się konferencja prasowa PZPN z udziałem szkoleniowca? Relacja na żywo z konferencji Paulo Sousy na sport.radiozet.pl.

Paulo Sousa w ubiegłym tygodniu został następcą Jerzego Brzęczka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Nazwisko Portugalczyka zostało ogłoszone przez Zbigniewa Bońka na specjalnej konferencji prasowej. Niestety, z powodu trwającej pandemii koronawirusa i obostrzeń panujących w naszym kraju 50-latek przywitał się z kibicami w krótkim nagraniu.

W pierwszym tygodniu nowej pracy Portugalczyk zdążył odbyć prywatną rozmowę z Robertem Lewandowskim i odwiedzić siedzibę PZPN, gdzie spotkał się z m.in. Zbigniewem Bońkiem i Maciejem Sawickim.

Konferencja Paulo Sousy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

W środę PZPN ogłosił kolejną konferencję prasową, na której pojawi się Paulo Sousa i zostanie przedstawiony mediom. Jednocześnie szkoleniowiec biało-czerwonych odpowie na pytania dziennikarzy.

Konferencja Paulo Sousy i PZPN. Kiedy? O której godzinie?

Konferencja prasowa PZPN z Paulo Sousą odbędzie się w czwartek, 28 stycznia o godzinie 13:00. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl