Zamknij

Konferencja Paulo Sousy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

26.01.2021 08:50
Konferencja Paulo Sousy Transmisja
fot. NICOLAS TUCAT/AFP/East News

Konferencja prasowa Paulo Sousy odbędzie się w czwartek o godz. 13.00. Transmisja pierwszego spotkania z dziennikarzami nowego trenera reprezentacji Polski będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Relacja z konferencji Sousy na żywo na sport.radiozet.pl.

  • Pulo Sousa w czwartek weźmie udział w konferencji prasowej
  • Będzie to jego pierwsza konferencja w roli trenera reprezentacji Polski
  • Konferencja prasowa Paulo Sousy odbędzie się w czwartek o godz. 13.00

Paulo Sousa został ogłoszony trenerem reprezentacji Polski w czwartek, 21 stycznia. Tydzień później pojawi się na konferencji prasowej i odpowie na pytania dziennikarzy.

W środę nowy trener reprezentacji Polski przyleciał do Warszawy i spotkał się z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewem Bońkiem, a także Maciejem Sawickim, sekretarzem generalnym związku.

Sousa zastąpił na stanowisku selekcjonera Jerzego Brzęczka. Po raz pierwszy kadrę poprowadzi w marcu, kiedy to biało-czerwoni rozpoczną eliminacje do mistrzostw świata 2022. Niedługo później - w czerwcu 2021 roku - czekać go będzie Euro 2021.

Konferencja prasowa Pulo Sousy - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć?

Konferencja prasowa Paulo Sousy będzie transmitowana online - na profilu facebookowym i kanale YouTube "Łączy nas piłka". Transmisja TV będzie udostępniona zapewne w TVP Info i TVN 24.

Relacja na żywo z konferencji Paulo Sousy na sport.radiozet.pl. Początek w czwartek o godzinie 13.00.