Zamknij

Konferencja Bońka już dziś. Poznamy nazwisko nowego selekcjonera?

21.01.2021 09:09
Zbigniew Boniek
fot. Piotr Molecki/East News

Zbigniew Boniek może dziś ogłosić nazwisko nowego trenera reprezentacji Polski. O godzinie 15.00 rozpocznie się konferencja prasowa z jego udziałem. Relacja na żywo z konferencji Bońka na sport.radiozet.pl.

  • Zbigniew Boniek w czwartek spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej
  • Prezes PZPN być może ogłosi nazwisko nowego trenera reprezentacji Polski
  • Boniek odpowie też na pytania dotyczące zwolnienia Jerzego Brzęczka

Reprezentacja Polski pozostaje bez trenera od poniedziałku, kiedy to zwolniony został Jerzy Brzęczek. Już wtedy Polski Związek Piłki Nożnej zapowiedział, że oficjalnie skomentuje sprawę w czwartek. O godz. 15.00 na spotkaniu z dziennikarzami stawić ma się Zbigniew Boniek.

Wielu dziennikarzy spekuluje, że już dziś prezes PZPN ogłosi nazwisko nowego trenera. Niektórzy twierdzą jednak, że poznamy je dopiero w lutym, a w czwartek Boniek skupi się tylko na wyjaśnieniach ws. zwolnienia Brzęczka.

Konferencja Bońka na żywo. Kto nowym trenerem reprezentacji Polski?

Kto zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski? W ostatnich dniach w prasie przejawiało się mnóstwo nazwisk. Najwięcej mówiło się o Marco Giampaolo. Jedni dziennikarze potwierdzali, że PZPN kontaktował się z Włochem, inni zdecydowanie zaprzeczali. Nenad Bjelica, Paulo Sousa czy Vincenzo Montella - to kolejne nazwiska, które łączone były z pracą w reprezentacji Polski.

Trudno spodziewać się, by Jerzego Brzęczka zastąpił któryś z polskich trenerów. Boniek zapewne będzie chciał postawić na doświadczonego szkoleniowca, który w krótkim czasie przygotuje kadrę do eliminacji MŚ 2022 i Euro 2021.

Konferencja Bońka na żywo w czwartek o godz. 15.00. Relacja live na sport.radiozet.pl.

TRANSMISJA konferencji prasowej Zbigniewa Bońka. Gdzie obejrzeć?