Zamknij

Holandia - Czechy: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

27.06.2021 17:39
Holandia - Czechy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?
fot. Pro Shots Photo Agency/Sipa USA/East News

Holandia - Czechy: transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz 1/8 finału Euro 2020 (2021)? Drużyna Franka de Boera zagra z jedną z rewelacji turnieju - drużyną Czech. Holandia - Czechy: na jakim kanale w TV obejrzeć mecz? Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami przed starciem Holandia - Czechy. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

Holandia - Czechy. W sobotę rozpocznie się faza pucharowa piłkarskich  mistrzostw Europy. W rywalizacji pozostało 16 drużyn, które znają już potencjalną drogę do finału na Wembley 11 lipca. W powszechnej opinii na "ścieżce marzeń" znalazły się Anglia i Niemcy, a druga połowa drabinki uchodzi na trudniejszą.

Drabinka znana była już przed rozpoczęciem turnieju, a po zakończeniu fazy grupowej została uzupełniona o nazwy zespołów. Jedną połowę tworzą: Anglia, Niemcy, które zmierzą się ze sobą w  1/8 finału, Szwecja, Ukraina, Holandia, Czechy, Dania i Walia, co oznacza, że jedna z tych drużyn zagra w finale.

Holandia - Czechy: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć 1/8 finału Euro 2020 na żywo?

"Jeśli chcemy dojść do finału, a taki jest nasz cel, musimy pokonać jeszcze trzech rywali. Drabinka i układ par nie ma tu większego znaczenia" - przyznał trener Holendrów Frank de Boera. "Pomarańczowi", podobnie jak Włosi i Belgowie, fazę grupową zakończyli z kompletem punktów.

Holandia - Czechy na żywo odbędzie się w niedzielę 27 czerwca o godzinie 18:00. Relację live będzie można obserwować na sport.radiozet.pl. Mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 i TVP Sport i online na tvpsport.pl.

RadioZET.pl/PAP